Day With A Local – Päev Kohalikuga: midagi enamat kui tavaline giidireis

Helsingi-Porvoo-Stockholm-Tallinn

Day With A Local pakub teile personaalset päeva Kohalikuga tutvustades samaaegselt nii paigalisi eluviise kui ka populaarsemaid matkasihtpunkte. Kodukohast innustunud Kohalik on valmis teile jagama parimat oma kodulinnast. Päev Kohalikuga kohandatakse täielikult teie soovide ja eelistuste järgi. Meie ingliskeelselt koduleheküljelt leiate, millistes keeltes on teenus piirkonniti saadaval.

Avasta matkasihtkohti ja lähipiirkonda koos Kohalikuga

Kohtume teie soovile vastavalt kas sadamas, lennujaamas, hotelli aulas või mõnes muus kohas.

Meie teenus on kombinatsioon vaatamisväärsustest, paigalise eluviisi tundma õppimisest ja kohalikega tutvumisest. Võite Kohalikult küsida küsimusi teile huvipakkuvate valdkondade kohta. Jalutamine ja ühistranspordi kasutamine on osa elamusest. Liikumise tempo sõltub teie soovist. Pakume kogemust ka liikumispiiranguga inimestele. See tähendab, et kohandame matkateekonna ja teenused vastavalt vajadustele. Täidame päeva just teile huviäratava programmiga. Päeva pikkus sõltub samuti teie soovist.

Elamusse kaasatud Kohalike arv sõltub rühma suurusest. Üksikreisijaid, paare, peresid ja väiksemaid seltskondi saadab üks Kohalik. Suuremad kui 10 inimesega rühmad kohtuvad kahe või enama Kohalikuga. Päeva hind sõltub Kohalike arvust. Tutvu Kohalikega meie ingliskeelsel koduleheküljel!

Ingliskeelsetele broneeringusoovidele vastame 24 tunni jooksul. Teistes keeltes teenindame teid umbes 3 päeva jooksul.

Teenus on saadaval aastaringselt ka pühade ajal. Hinnakirja on võimalik näha internetipoest.

Kuhu sooviksid Kohalikuga minna?

Võta ühendust!

  • võid teha broneeringu 
  • küsi lisa või tee broneering e-maili aadressil hello(a)daywithalocal.com (ingliskeelsetele kirjadele vastame 24 tunni jooksul)
  • võid võtta ühendust inglise keeles telefoni teel või jätta sõnum automaatvastajale +358 444 000 404
  • võid võtta ühendust Whatsapp-is inglise keeles +358 444 000 404
  • võid kirjutada meile inglise keeles ka Facebook-i

Broneeringutingimused

Day With A Local OÜ (Y-tunnus 2803477-1) omab Day With A Local- kaubamärgi ja –brändi õigusi.

Broneering tingimused on järgmised:

Kohalikud – enam kui tavalised reisijuhid

Toodame Päev Kohalikuga teenust asjatundlikult. Pane tähele, et see ei ole tavapärane autoriseeritud giiditeenus! Meie tiimiliikmed on erineva taustaga teenusepakkujad. Erinevalt tavalisest giidireisist pakume teile võimalust tunda end kohalikuna ning näha linna kohalike perspektiivist. “Rühmajuht” viitab teid saatvale Kohalikule.

Osalemistingimused

Pane tähele, et meie teenus sisaldab kõndimist ühe kuni seitsme kilomeetri ulatuses (1,5-4 miili) päeva jooksul. Enne broneerimist tee kindlaks, et kõik osalejad on füüsiliselt võimelised päevast osa võtma. Juhul, kui teie rühmas on liikumispiiranguga inimesi, kirjuta sellest broneeringut tehes, et jõuaksime vajalikud ettevalmistused eelnevalt ära korraldada, kuna kõik marsruudid ei sisalda liikumispiiranguks vajalikke abivahendeid.

Palume varuda raha endal ja oma rühmaliikmetel ühistranspordi, sissepääsupiletite, söögi, joogi ja muude ostude jaoks. Teenuse hind sisaldab teid teenindava Kohaliku põhikulutusi (ühistransport, söök, jook). Kui päev sisaldab eriprogrammi, peab teenuseostja katma ise Kohaliku kulud. Võite valida ka päevakava, milles on kõik Kohaliku kulutused juba kaetud.

Soovitame osta reisikindlustuse, kuna õnnetuse juhtumisel on tervishoiumaksud kõrged.

Küsimused ja broneerimine

Või võtta meiega ühendust e-maili aadressil. Ingliskeelsetele küsimustele lubame vastata 24 tunni jooksul alates teie kirja kättesaamisest. Juhul, kui te ei leia meie vastust, palume kontrollida rämpsposti.

Aktsepteerime vaid õigeid nimesid, kasutuselolevaid telefoninumbreid ja e-maili aadresse sisaldavaid reserveeringuid. Broneeringuid, milles need puuduvad, ei võeta vastu. Day With A Local meeskonnal on õigus jätta soovitud kohtumispaikka tulemata juhul, kui klienti ei ole võimalik kätte saada telefoni või e-maili teel enne kohtumisaega.

Maksmine

Teenuse eest võib maksta internetipoes Visa- või MasterCard-kaardiga või PayPali kaudu. Internetis makstes on võimalik saada allahindlust. Arve esitamise võimalus on vaid ettevõtetel ning sellega kaasnevad lisakulud lisatakse teenuse hinda.

Toimumisaja muutmine, tühistamine ja raha tagastamine

Teenuse toimumisaja muutmine või broneeringu tühistamine võetakse arvesse, kui see on tehtud 14 päeva enne toimumisaega. Sellisel juhul on teenuseostja kohustatud maksma 5 % broneeringu hinnast või minimaalselt 5 eurot. Vähem kui 14 päeva, aga hiljemalt 7 päeva enne toimumisaega tühistatud broneeringute puhul tuleb korvata 50 % broneeringu hinnast. Vähem kui 7 päeva, aga rohkem kui 2 päeva enne toimumisaega tühistatud broneeringute puhul tuleb kinni maksta 75 % broneeringu hinnast. Kui broneering tühistatakse vähem kui 48 tundi varem, on teenuseostja kohustatud tasuma broneeringu eest täies ulatuses.

Meie teenust saab osta Läänemere ääres paiknevates muutliku ilmaga linnades. Suur osa päevast veedetakse väljas. Sademete tõttu broneeringut tühistades ei ole võimalik raha tagasi saada. Kõigis asukohtades on palju vaatamist ja tegevusi ka pilviste ilmadega! Võite küsida ka peamiselt siseruumides toimuvaid päevakavasid.

Juhul, kui oleme sattunud olukorda, kus oleme sunnitud teie broneeringu tühistama, maksame broneeringu teile täies ulatuses tagasi.

Hilinemine

Kohalik tuleb kohtumispaikka 15 minutit varem ja ootab teid kokkulepitud ajani. Teenuse hinda loetakse kokkulepitud kohtumisajast alates. Õigel ajal päeva alustades võite seda ka kõige enam nautida! Kui teie laevareis või lend hilineb, tuleb sellest võimalikut kiiresti teada anda, et Kohalikul oleks võimalik teid oodata õigel ajal kokkulepitud paigas.

Teie ootuste täitmine on esikohal

Kui soovite päeva jooksul muutusi, anname endast parima, et programm oleks kooskõlas teie eelistustega. Kui programm ei vasta teie ootustele, tuleb sellest kindlasti teavitada teid teenindavat Kohalikku. Juhul, kui soovite võtta ühendust ettevõtte juhiga, andke sellest teada aadressil hello(a)daywithalocal.com ning tema võtab teiega ise ühendust.